Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB

Závodní sestavy akrobatických soutěží se skládají z prvků tanečních, gymnastických, silových, ohebnostních a ze skoků. Sestavy trvají 1:45 min a cvičí se na hudbu. Soutěžíme hlavně v sólových sestavách, každé děvče má svou sestavu a hudbu. Pokud se během roku naučí další nový prvek, v sestavě ho vyměníme za nějaký lehčí, takže si závodnice mohou neustále zvyšovat obtížnost a tím i bodovou hodnotu sestav. V akrobacii soutěžíme i ve dvojicích, letos naše tři dvojice na M ČR obsadili všechny tři medailová místa v kategorii Fitnes Freestyle 11 a více let.

Výsledky našich závodnic z MČR Fitness Freestyle 2019: V sobotu 25.5. pořádala asociace ICN Czech republik na Klimešce v Kutné Hoře mezinárodní MČR 2019 IComplete Natural - soutěž v naturální kulturistice dospělých a ve fintess dětí. V kategorii Fitness Freestyle (gymnasticko-taneční sestavy) vyhrály závodnice Fit studia JB 10 medailí a další krásná umístění: Sóla : Kat.10 let: 1.místo – Emília Šindelářová, 2. místo – Natálie Hrabalová, 3. místo – Alžběta Křídová, 4. místo – Tereza Melšová, 5. místo – Ema Urbanová, 7. a další místo: Amálie Jansová. Veronika Matoušková a Hana Smolíková Kat.11 let: 2.místo – Lucie Málková Kat. 12-13 let: 1.místo – Zuzana Zdychyncová, 2. místo – Adéla Bartůňková, 3. místo – Štěpánka Mundilová  Dvojice od 11 let: 1.místo – Adéla a Aneta Vojáčkovi, 2. místo – Adéla a Martina Bartůňkovi, 3. místo – Kristýna Matušinová a Eliška Pěgřímková. Z pohárových soutěží ICN jsme vyhrávali medailová umístění celou sezónu.

Tři děvčata soutěží ještě v Gymnastickém aerobiku, což jsou sestavy aerobikové s gymnastickými přechody a povinnými prvky. Letošní výsledky:

18 .5. bylo v Praze finále postupové soutěže Mistry s Mistry (II.VT ČGF) ve sportovním aerobiku: Fit studio JB reprezentovaly na této soutěži letos 3 závodnice. Všechny tři závodnice se ve veliké konkurenci kvalifikovaly z 5 závodů (Liberec, Praha, Plzeň, Kutná Hora- Klimeška, Ostrava) do TOP 15 (z cca 50 závodnic v kategorii). Umístění ve velkém finále: Sólo 9-11.let : 9.místo: Natálie Hrabalová, Sólo 12-14.let : 11.místo: Adéla Veselá, 12.místo: Zuzana Zdychyncová. Zároveň Fit studio bylo vyhlášené jako 11. nej klub sezóny.

Čtvrtek, 29. Srpen 2019
Copyright
© 2020 Fit studio Jitky Brachovcové
Přihlásit