Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB

Videoukázky zde

  • Je originální cvičení na malých trampolínkách o průměru 130 cm s připevněnými madly a nosností do 100kg. Jde o skupinové „JUMPOVÁNÍ“, kde má každý svoji trampolínku, a ta vyhrazuje pouze Váš osobní prostor na cvičení. Zábavně si zacvičíte a shodíte nadbytečné kilogramy s našimi profesionálními instruktory za doprovodu motivující hudby.

 

  • Základním pilířem cvičení Jumping® byla vždy kvalitní a bezpečná trampolína a proto cvičení Jumping® smí nabízet pouze autorizovaná centra s trampolínkami dodávanými výhradně společností Jumping®, aby byly splněny náročné požadavky na bezpečnost a vysokou kvalitu cvičení.Fit studio je akreditované Jumping Centrum.

 

  • Není vhodný pro ty, kdo trpí nějakým onemocněním srdce a pro těhotné. Balančními cviky zapojujete cvaly celého těla a zároveň při poskocích na měkkém výpletu šetříte klouby.Jumping zvyšuje svalový tonus a posiluje všechny svalové partie, navyšuje vitální kapacitu plic, upravuje trávení a vylučování, zlepšuje tkáňové zásobení kyslíkem, zrychluje lymfatický oběh, detoxikaci a průtok v žilním systému, pomáhá snižovat krevní tlak, normalizuje hladinu cholesterolu a triglyceridů, podporuje snadnější relaxaci a spánek a působí proti depresi a únavě.
Čtvrtek, 29. srpna 2013
Copyright
© 2024 Fit studio Jitky Brachovcové