Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB

CVIČENÍ DOSPĚLÝCH – FIT STUDIO JB

Z důvodu velkého zájmu se lekce Walkingu s Mirkem a Jumpinu s Gábinou budou platit předem. Pokud se odhlásíte nejpozději den předem, peníze Vám nepropadnou. Na ostatní lekce platby předem nutné nejsou, ale odhlašujte se, když nemůžete přijít cvičit, včas, ať neblokujete místa dalším zájemcům o cvičení.

Máme velký prostor na cvičení a dostatek strojů a nářadí, takže objednávky předem na ostatní lekce nejsou nutné, můžete dorazit bez nahlášení předem.  Pokud se  lekce z důvodu nepřítomnosti lektora ruší, píšeme to vždy do aktualit na web.

CVIČENÍ DĚTÍ – GYM FIT, z.s.

Přihlašovací systém zde: https://gymfit.diva2.cz/

 1. Zaregistrujte se (nejlépe jménem dítěte, při více dětech zaregistrujte každé zvlášť)
 2. Potvrzení Vám přijde cca po 5 minutách e-mailem, klikněte poté na aktivační odkaz
 3. Potvrďte souhlas s GDP

Přihlášení dětských lekcí je na celé pololetí (září-leden, únor-červen)

 1. Vyberete v rozvrhu Alfa klub či ZŠ Kamenná stezka lekci, o kterou máte zájem
 2. Rozklikněte vybranou lekci. Potvrďte objednat a pokud není registrace jménem dítěte, ale je jménem rodiče, tak nám do – přidat poznámku k objednávce – napište jméno dítěte. Pak potvrďte objednání. Při správním objednání Vaše lekce bude v modrém rámečku. Stejným způsobem objednáte více lekcí (pozor za každé dítě je nutné poslat platbu zvlášť).
 3. Najděte si v systému ceník a v něm tu správnou platbu (K je lekce 30-60 min., D je lekce 70-120 min.) Jak je lekce dlouhá najdete v rozpisu cvičení dětí na www.fitstudiojb.cz .
 4. 100 Kč členství v klubu se platí jednou za školní rok, kdo platil v prvním pololetí, ve druhém již členství neplatí a také nevyplňuje papírovou přihlášku do klubu, až opět v září. Noví cvičenci nám vyplní přihlášku, je na webu u rozvrhů cvičení dětí a zaplatí i členství.
 5. Pošlete peníze, pokud neplatíte přes uvedený QR kód (kde se nám vše přiřadí), ale platíte běžným převodem (číslo účtu Gym Fit je: 2801865206/2010 ), tak do poznámky napište jméno dítěte, datum či rok narození a kód lekce). Pokud budete chtít příjmový doklad a platit v hotovosti, je to možné na recepci v Alfa klubu (tam budou platit i děti, které mají tréninky v Kamenné stezce).
 6. Po obdržení platby Vám pošleme kredity a to znamená, že jsme platbu obdrželi a je vše v pořádku. Počtu kreditů si příliš nevšímejte, využíváme je pouze k potvrzení přijetí platby.
 7. Pokud by někdo potřeboval fakturu, nebo orazítkovat potvrzení platby pro pojišťovnu, domluvíte se se na Kamenné stezce s Jitkou a na Alfě na recepci.
 8. Platbu zaplaťte tak, abychom ji měli do 7 dnů po objednávce (výjimky řešit s Jitkou Brachovcovou). Pokud nedorazí platba včas, lekci Vám zrušíme a uvolníme ji pro další zájemce.
 9. U cvičení miminek počítáme, že od doby, kdy děti začnou chodit, přejdou plynule do kurzu dětí chodících (1-2 roky). Dle kapacity přibíráme na cvičení miminek děti i v průběhu roku.
 10. Děti přibíráme do naplnění kapacity jednotlivých kurzů i v průběhu roku.
Pondělí, 20. března 2023
Copyright
© 2023 Fit studio Jitky Brachovcové