Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB

CVIČENÍ DOSPĚLÝCH – FIT STUDIO JB

Máme velký prostor na cvičení a dostatek strojů a nářadí, takže objednávky na lekce dospělých nejsou nutné, můžete dorazit bez nahlášení předem.  Pokud se  lekce z důvodu nepřítomnosti lektora ruší, píšeme to vždy do aktualit na web.

CVIČENÍ DĚTÍ – GYM FIT, z.s.

Přihlašovací systém zde: https://gymfit.diva2.cz/

 1. Zaregistrujte se (nejlépe jménem dítěte, při více dětech zaregistrujte každé zvlášť). Na jeden e-mail jdou zaregistrovat 2 děti, pak lépe registrovat z jiného e-mailu.
 2. Potvrzení Vám přijde cca po 5 minutách e-mailem, klikněte poté na aktivační odkaz
 3. Potvrďte souhlas s GDP

Přihlášení dětských lekcí je na celé pololetí (září-leden, únor-červen)

 1. Vyberete v rozvrhu Alfa klub či ZŠ Kamenná stezka lekci, o kterou máte zájem
 2. Rozklikněte vybranou lekci. Potvrďte objednat a pokud není registrace jménem dítěte, ale je jménem rodiče, tak nám do – přidat poznámku k objednávce – napište jméno dítěte. Pak potvrďte objednání. Při správním objednání Vaše lekce bude v modrém rámečku. Stejným způsobem objednáte více lekcí (pozor za každé dítě je nutné poslat platbu zvlášť). Pokud by Vám nešla (při 3 a více lekcích nebo při více dětech) další lekce zaregistrovat, pište na J.Brachovcova@seznam.cz a já Vám lekci, pokud je ještě volné místo, přihlásím. Do e-mailu mi napište vaše ID z přihlašovacího systému, kód požadované lekce a pro jistotu i jméno dítěte.
 3. Najděte si v systému ceník a v něm tu správnou platbu (K je lekce 30-60 min., D je lekce 70-120 min.) Jak je lekce dlouhá najdete v rozpisu cvičení dětí na www.fitstudiojb.cz .
 4. 100 Kč za členství v klubu Gym Fit, z.s. se platí jednou za školní rok- v září (platí se zvlášť i zvlášť za každé dítě), také se vyplňuje papírová přihláška do klubu (je v sekci objednávky k vytisknutí) , ve druhém pololetí se již členství neplatí a přihláška nevyplňuje, až opět v září. Jen noví cvičenci si zařizují členství i v průběhu roku. Členství je povinné, bez něj u nás nemůžete cvičit.
 5. Pošlete peníze, pokud neplatíte přes uvedený QR kód (kde se nám vše přiřadí), ale platíte běžným převodem (číslo účtu Gym Fit je: 2801865206/2010 ), tak do poznámky napište jméno dítěte, datum či rok narození a kód lekce). Pokud budete chtít příjmový doklad a platit v hotovosti, je to možné na recepci v Alfa klubu. V Alfě budou platit i děti, které mají tréninky v Kamenné stezce (pokud budou chtít platbu v hotovosti).
 6. Po obdržení platby Vám pošleme kredity a to znamená, že jsme platbu obdrželi a je vše v pořádku. Počtu kreditů si příliš nevšímejte, využíváme je pouze k potvrzení přijetí platby.
 7. Pokud by někdo potřeboval fakturu, nebo orazítkovat potvrzení platby pro pojišťovnu, domluvíte se se na Kamenné stezce s Jitkou a na Alfě na recepci.
 8. Platbu zaplaťte tak, abychom ji měli do 7 dnů po objednávce (výjimky řešit s Jitkou Brachovcovou). Pokud nedorazí platba včas, lekci Vám zrušíme a uvolníme ji pro další zájemce.
 9. U cvičení miminek počítáme, že od doby, kdy děti začnou chodit, přejdou plynule do kurzu dětí chodících (1-2 roky). Dle kapacity přibíráme na cvičení miminek děti i v průběhu roku.
 10. Děti přibíráme do naplnění kapacity jednotlivých kurzů i v průběhu roku.

Neděle, 2. července 2023
Copyright
© 2024 Fit studio Jitky Brachovcové