Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB

Cvičení pro děti a mládež, které se nechtějí věnovat cvičení vrcholově

Cvičení rodičů s dětmi a s miminky

v rozpisu naleznete tři lekce ve čtvrtek dopoledne (rozdělené dle věku) a ve středu jednu lekci odpoledne – v Alfa klubu

Cvičení probíhá společně s rodiči (prarodiči apod.),  děti se učí spolupracovat a vše si osvojují formou hry. Využíváme říkadla, písně, hry a různé nářadí a náčiní. Cvičení v lekcích rozvíjí pohybové dovednosti, dětem se zlepšuje koordinace a prostorová orientace. Nezanedbatelným aspektem je také rozvoj sociálních zkušeností.Pokud chcete usnadnit nástup vašeho dítěte do mateřské školky, pak je toto cvičení právě pro vás.Ve středu se učíme i základy gymnastiky hrou.  Platí se pouze za dítě.

Akrobacie a gymnastika

Tréninky probíhají na odpružených gymnastických kobercích – Air Track. Na nich se děti nebojí zkoušet nové prvky. Po rozcvičení a protažení se děti na kobercích učí gymnastické prvky, posilují, zlepšují své držení těla i ohebnost. Akrobacie a gymnastika je výborný pohybový základ i pro jakékoliv jiné sporty,  výrazně zlepšuje rozvoj koordinačních schopností dítěte.

Některé děti pak přejdou na akrobacii závodní. Více info v závodní sekci.

Taneční aerobik 

Cvičíme, tančíme, posilujeme, protahujeme,trénujeme správné držení těla, hrajeme hry…. Kdo by chtěl zkusit závodit ve cvičení podle cvičitele, může vyzkoušet, i v Kutné Hoře tyto soutěže pořádáme (v záložce pořádáme závody). Kdo nechce závodit nemusí. Chodit můžete 1-2x týdně.

Spartan Kids

Tréninky jsou zaměřené na cvičení zlepšující koordinaci pohybu, ovládání těla, jemnou i hrubou motoriku, udržení rovnováhy a orientaci v prostoru. To vše s filozofií starověké Sparty, jejich legendárních bojovníků a hlavně s úsměvem. Všichni trénují spolu, bok po boku jako jeden.Nejsou soupeři, ale spolubojovníci a kamarádi sobě navzájem. S námi budou vědět, že zvládnou všechno! Příprava na soutěže Spartan Kids Race (jsou nepovinné)

Dětský a Junior Jumping (trampolínky)

Cvičení na trampolínkách s držátky, lekce pro děti a mládež. Super hudba a nálada. Pojďte si s námi „skákat radostí“, Lenka Vám dá pořádně do těla! Na závěr lekce kruhová trénink.

Další druhy nové od září najdete v aktualitách

na levé liště, přesný rozpis cvičení dětí i v celkovém rozvrhu.

 


Čtvrtek, 29. Srpen 2019
Copyright
© 2020 Fit studio Jitky Brachovcové
Přihlásit