Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB

Dobrý den, máme tady začátek další sezóny kutnohorských závodů, které se sčítají do Top Ten. Termíny šesti závodů a pravidla k nim jsou již na webu, stejně tak harmonogramy prvních dvou závodů. Stále však platí, že v této nejisté době se vše může měnit, tak prosím vždy sledujte těsně před závody situaci, případné změny bychom psali na web.

Tento rok jsme pro Vás připravili několik novinek, tak je pro Vás shrneme.

1) Věkové kategorie

Od loňska platí (a máme na to kladné reakce), že děti závodí ne podle roku, ale podle data narození.

Věkové kategorie 1-4 se nemění, ale zvětšili jsme věkové kategorie starších : 11-13 let, 14-17 let, 18-24 let, 25 a více let. Tím ubyla jedna věková kategorie (místo 9 je 8).

2) Změny v nejstarších dvou kategoriích

Protože v nejstarších dvou věkových kategoriích je někdy málo závodníků, tak aby si zazávodili, je v pravidlech nově určeno, kdy se kategorie spojí. Top Ten bude vyhlašován zvlášť.

3) Harmonogram závodu

Tím, že ubyla jedna věková kategorie a tím, že jsem k sobě poskládala více a méně početné věkové kategorie, jsem mohla zkrátit i pauzy, které byly v harmonogramu, aby se v tělocvičně nesešlo hodně lidí. Těmito opatřeními se podařilo zkrátit harmonogram závodu, můžeme začít o půl hodiny déle a skončit dřív (jak to bylo před covidem). Harmonogramy si již můžete prohlédnout.

4) Střídání kategorií

Aby to bylo spravedlivé, jedou budou začínat kategorie 1,2 a 4. Podruhé zase 3 a 5. Bude se to střídat. Dospělé kategorie budou uprostřed závodu, v harmonogramu je myšleno na to, že pokud tato kategorie bude závodit při nižším počtu závodníků jednokolově prodlouženým finálem, nijak to nenaruší harmonogram závodu.

5) Vyhlášení TOP TEN

Zde se pravidla nemění, ale změníme odměny. Doposud to bylo tak, že poháry TOP TEN byly pro první tři místa všech kategorií, ostatní dostali cenu a diplom.

Nyní všichni umístění v TOP TEN jednotlivec dostanou buď velkou medaili (průměr cca 10 cm) nebo pohár a k tomu diplom. Dětem to udělá větší radost, než drobné ceny. Všech 10 nejlepších klubů vyhraje pohár (odstupňovaný dle umístění) a samozřejmě diplom.

6) Prosím odhlašujte se

Stává se nám, že se některé závodnice přihlásí na všechny závody a pak se již neodhlašují, i když nepřijedou. To nám při přípravě závodů nepomůže. Tento rok budeme toto sledovat, a příští sezónu bychom z toho vyvodili závěry a případně by se muselo platit předem. Proto prosím, pokud budete vědět, že na závody nepřijedete, odhlašte se v systému, je to jednoduché. Děkujeme.

Snad jsem na nic nezapomněla a snad se nám tato sezóna vydaří a nebudeme muset rušit závody a tréninky.

Děkuji a přeji hezké dny Jitka Brachovcová – Fit studio JB

Úterý, 21. září 2021
Copyright
© 2021 Fit studio Jitky Brachovcové