Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB
  • Rozpis

    Pravidelně aktualizovaný rozpis cvičení zde.
  • Počasí Kutná Hora - Slunečno.cz
  • TOPlist
 
 
Training FLY a Power Yoga – nové lekce s Alexandrou
Alfa klub Sedlecká 670:
Úterý 18:00: Training FLY (mirně pokročilí)
Středa17:00: Training FLY (začátečníci)
Čtvrtek 18:00: Training FLY (mirně pokročilí)
ZŠ Kamenná stezka :
Neděle 19:00: Power Yoga (začátečníci)
Přijďte si zalétat :-) Náročné, zábavné a efektivní cvičení ve vzduchu, to je Training Fly
Training Fly je moderní komplexní cvičební systém vycházející z prvků klasické jógy, pilates a gymnastiky. Vhodný je pro široké spektrum veřejnosti bez věkového či výkonnostního omezení. Při technicky správně zvládnutých pozicích má širokospektrální zdravotní účinky, dokáže zabezpečit stimulaci jednotlivých orgánů a zpomaluje proces stárnutí.
Fly training se cvičí ve speciální síti z látky, která je z jedné strany elastická. Je spojena horolezeckými uzly a hliníkovými skobami, čímž vznikne konstrukce zapuštěná do stropu. Plachta slouží v napnutém stavu jako opěrná tyč, ale současně je možné si do ní i lehnout, případně ji omotat kolem nohou a zavěsit se hlavou dolů. Látka sice vypadá jako jemná záclona, ale udrží každého. Pro mozek i tělo je náročné a vzrušující pohybovat se ve 3D.
Cviky vypadají pro začátečníky sice neuvěřitelně, a možná si ani neumějí představit jejich provedení, ale když budou důvěřovat svému lektorovi, je úspěch zaručen. Praxe zahrnuje i cviky strečinkového charakteru a gymnastické prvky. Každý, kdo zažije toto cvičení na vlastní kůži, pochopí, že je to hlavně zábava a jedinečný prožitek. Training Fly je fitness režim s cílem zvyšování celkového zdraví a fyzické obratnosti, které baví a zároveň vytváří estetické hodnoty. Tato technika byla vytvořena gymnastkami v rámci zkoumání pohybu ve vzduchu, a byla upravena a vylepšena, aby se vměstnala do formy jógy. Přidáním dalších technik z tance, pilates a kalanetiky se vytvořil komplexní systém cvičení, který všechny dostane do formy! a efektivní cvičení ve vzduchu, to je Fly Training.
Pondělí, 15. Leden 2018
Copyright
© 2018 Fit studio Jitky Brachovcové
Přihlásit