Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB

Do rozpisu dětí je v pátek přidán Moderní tanec s Kájou. Kája již má rozpis na VŠ a ví, že na páteční lekce do Alfy stihne přijet. Moderní tanec 5-8 let bude od 17:10 do 17:55 v menší tělocvičně a Moderní tanec 8-15 bude od 18:00 do 19:00 ve větší tělocvičně. Již se můžete přihlašovat. Tačínáme již tento pátek 22.9.

V rozpisu jsou letos nově Dětské trampolínky. Je to perfektní pro děti, cvičení si užíjí a jako bonus si zpevní si střed těla a potrénují fyzičku. Byli jsme na školení a jsme nadšení.

Kdo nestihl nábory a chce si nějakou lekci vyzkoušet, je to možné na lekcích, kde jsou ještě volná místa (poznáte v přihlašovacím systému) v průběhu celého září. První lekce je k vyzkoušení zdarma. Děti přibíráme do obsazení kapacity jednotlivých lekcí.

Na obsazené lekce není možné se objednávat, vyberte si (např u gymnastiky) lekci co nejvíce podobnou věkem a výkonností. Je možné, že se nějaké místo někde může uvolnit, kdyby někdo neměl zaplaceno. Platby konrtolujeme (omluváme se, nestíháme) . Kdo by neměl zaplaceno, nejprve napíšeme dotaz, jestli bylo placeno, než dítě vyřadíme.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Děkuji Jitka Brachovcová

Středa, 20. září 2023
Copyright
© 2023 Fit studio Jitky Brachovcové