Váš prohlížeč již není podporován
Prosíme o aktualizaci, nebo použití jiného alternativního porhlížeče...
Děkujeme

rss.png, 3,4kB

Přihlašovací systém zde: https://gymfit.diva2.cz/

 1. Zaregistrujte se (nejlépe jménem dítěte, při více dětech zaregistrujte každé zvlášť)
 2. Potvrzení Vám přijde cca po 5 minutách e-mailem, klikněte poté na aktivační odkaz
 3. Potvrďte souhlas s GDP

Přihlášení dětských lekcí je na celé pololetí (září-leden, únor-červen)

 1. Vyberete v rozvrhu Alfa klub či ZŠ Kamenná stezka lekci, o kterou máte zájem
 2. Rozklikněte vybranou lekci. Potvrďte objednat a pokud není registrace jménem dítěte, ale je jménem rodiče, tak nám do – přidat poznámku k objednávce – napište jméno dítěte. Pak potvrďte objednání. Při správním objednání Vaše lekce bude v modrém rámečku. Stejným způsobem objednáte více lekcí (pozor za každé dítě je nutné poslat platbu zvlášť).
 3. Najděte si v systému ceník a v něm tu správnou platbu (K je lekce 30-60 min., D je lekce 70-120 min.) Jak je lekce dlouhá najdete v rozpisu cvičení dětí na www.fitstudiojb.cz .
 4. 100 Kč členství v klubu se platí jednou za školní rok, kdo platil v prvním pololetí, ve druhém již členství neplatí a také nevyplňuje papírovou přihlášku do klubu, až opět v září. Noví cvičenci nám vyplní přihlášku, je na webu u rozvrhů cvičení dětí a zaplatí i členství.
 5. Pošlete peníze, pokud neplatíte přes uvedený QR kód (kde se nám vše přiřadí), ale platíte běžným převodem (číslo účtu Gym Fit je: 2801865206/2010 ), tak do poznámky napište jméno dítěte, datum či rok narození a kód lekce). Pokud budete chtít příjmový doklad a platit v hotovosti, je to možné na recepci v Alfa klubu (tam budou platit i děti, které mají tréninky v Kamenné stezce).
 6. Po obdržení platby Vám pošleme kredity a to znamená, že jsme platbu obdrželi a je vše v pořádku. Počtu kreditů si příliš nevšímejte, využíváme je pouze k potvrzení přijetí platby.
 7. Pokud by někdo potřeboval fakturu, nebo orazítkovat potvrzení platby pro pojišťovnu, domluvíte se se na Kamenné stezce s Jitkou a na Alfě na recepci.
 8. Platbu zaplaťte tak, abychom ji měli do 7 dnů po objednávce (výjimky řešit s Jitkou Brachovcovou). Pokud nedorazí platba včas, lekci Vám zrušíme a uvolníme ji pro další zájemce.
 9. U cvičení miminek počítáme, že od doby, kdy děti začnou chodit, přejdou plynule do kurzu dětí chodících (1-2 roky). Dle kapacity přibíráme na cvičení miminek děti i v průběhu roku.
 10. Děti přibíráme do naplnění kapacity jednotlivých kurzů i v průběhu roku.

Úterý, 17. ledna 2023
Copyright
© 2023 Fit studio Jitky Brachovcové